Аеродром "Київ-Південний"

Про нас:

Аеродром «Київ-Південний»

Сертифікат № АП 09-12, розташований за 60 кілометрів від столиці у напрямку на південь по автошляху М-05 «Київ-Одеса», є один з головних центрів парашутного спорту.

Аеродром

Придатний для експлуатації цілий рік тільки вдень на ЗПС МКпос 012°/192° для літаків індексу 1 типу Ан-2,Ан-3Т та для вертольотів на вертолітному майданчику вдень і вночі цілий рік типу Мі-8, Ка-32 та більш легких ПС. Він експлуатується українськими компаніями.

Ліцензія

Аеропорт  відповідає вимогам законодавства аеродромів України про цивільну авіацію, сертифікований класу аеродрому – Е і відповідає сертифікаційним вимогам до цивільних аеродромів України, та наказу Державіаслужби №109 від 14.02.2006 року.

Вертолітний майданчик

Вертолітний майданчик обладнано світлосигнальною системою вогнів, виробництво Чеська республіка «TRANSCON», яке відповідає – «Приложение 14 к Конвенции о международной гражданской авиации. 2т./изд. 4-е, июль 2013 г. Аэродромы. Том ІІ Вертодромы», та наказу Державіаслужби №109 від 14.02.2006 року.

Ангари

На аеродромі побудовано і введено в експлуатацію чотири закриті ангари для повітряних суден, один з яких обладнаний системою теплового режиму, які дозволяють виконувати регламентні та ремонтні роботи на повітряних суднах марки Ан-2,Ан-3Т, Мі-8, Ка-32, Aw-109, Aw-139, МВЕН-2.

Склад паливно-мастильних матеріалів

Для забезпечення повітряних суден паливом

Хімічна лабораторія

Науково-технічного центру по метрологічному забезпеченню експлуатації і ремонту авіаційної техніки ТОВ «Авіакомпанії «Росьавіа»

Новий адміністративний
корпус

З обладнаними приміщеннями для проведення лекцій та теоретичних навчань льотно-технічного персоналу авіакомпаній.

Аварійно - рятувальне та протипожежне забезпечення

Аварійно – рятувальне та протипожежне забезпечення відповідає – наказу Міністерства інфраструктури України №286 від 07.05.2013 року та сертифікаційним вимогам до цивільних аеродромів України.

Навчання

Аеродром призначений для проведення навчально-тренувальних польотів, підготовки пілотів  літаків ,  вертольотів , виконання стрибків з  парашутом.

Парашутний клуб «5 Океан»

На аеродромі базується та функціонує ГО Парашутний клуб «5 Океан», здійснюються парашутні стрибки для новачків та професіоналів, змагання з парашутних дисциплін з літаків АН-3Т.

Для віпочинку гостей, на території аеродрому базується готельно-ресторанний комплекс.

ТОВ «Авіакомпанія «Росьавіа»

Завдяки багаторічному досвіду роботи і високо-кваліфікованого льотному і технічному складу авіакомпанія виконує роботи будь-якої складності.

Займається цілим спектром авіаційних послуг.

  • Перевезення груза та пасажирів
  • Високоточні монтажні роботи
  • Пожежогасіння
  • Обслуговування морських суден, бурових і нафтовидобувних вишок.
  • Пошуково-рятувальні роботи
  • Аеро-, фото- і відеозйомка та інші вертолітні роботи

ТОВ "Авіакомпанія "Украгроавіа"

Проводить авіаційно-хімічні роботи та допоміжну діяльність в рослинництві.